מדיניות הפרטיות

פסיכולוג/ית יקר/ה שלום

אינדקס הפסיכולוגים הקליניים הינו מנוע חיפוש המותאם עבור אלו המחפשים מענה טיפולי ו/או אבחוני הניתן ע”י פסיכולוג/ית מורשה. 

בהצטרפות לאינדקס תדרש/י להעביר מספר פרטים לשם זיהוי, וידוא של הכשרה מקצועית מתאימה וכן גם לשם יצירת הכרטיס האישי שלך באינדקס. 

המידע שנאסף ע”י האתר כולל:

  1. שם מלא
  2. מספר תעודת זהות ומספר רישוי מקצועי
  3. דרכי התקשרות (מספר טלפון, מייל , כתובת קליניקה)
  4. מידע לגבי השכלה, הכשרה מקצועית וכל תיאור עצמי מקצועי 
  5. תמונה (לבחירתך)

מידע זה נשמר בידי הפ”י (הסתדרות הפסיכולוגים בישראל) באופן מאובטח ותוך הקפדה על פרטיות וסודיות. המידע לא יעבור לגוף שלישי, ולא יעשה בו שום שימוש מסחרי. 

כמו כן חשוב לציין כי האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלך ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש/ת לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלך, כשתסגר/י את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים/ות אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליך יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. אנחנו משתמשים גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות באתר שלנו.

אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש (מי מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש). חשוב להבהיר שהשימוש שלנו בשירותי Google Analytics אינו כולל העברת מידע אישי. 

במידה ואינך חבר/ה בהסתדרות הפסיכולוגים, אנו נשמור לעצמו את הזכות ליצור קשר ולעניין אותך בהטבות שונות הכלולות בהצטרפות לחטיבה.